All members serving in the 11th Parliament:

MPP Riding
Anderson, William A. Peterborough East
Atkinson, Thomas Robert Norfolk North
Aubin, Azaire Adulphe Nipissing West
Auld, John Allan Essex South
Beck, Adam London
Bowman, Charles Martin Bruce North
Bowyer, Philip Henry Kent East
Bradburn, Thomas Evans Peterborough West
Brower, Charles Andrew Elgin East
Calder, Charles Ontario South
Cameron, Malcolm Graeme Huron West
Carnegie, John Hilliard Victoria East
Carscallen, Henry Hamilton East
Carscallen, Thomas George Lennox
Clapp, Robert Edwin Bruce South
Clark, Hugh Bruce Centre
Clarke, Samuel Northumberland West
Cochrane, Francis Nipissing East
Craig, James J. Wellington East
Crawford, Thomas Toronto West
Currie, Morley Prince Edward
Dargavel, John Robertson Leeds
Devitt, John Henry Durham West
Donovan, Albert Edward Brockville
Downey, Joseph Patrick Wellington South
Duff, James Stoddart Simcoe West
Dunlop, Edward Arunah Renfrew North
Eilber, Henry Huron South
Ferguson, George Howard Grenville
Ferguson, Alexander Cardwell
Fisher, John Henry Brant North
Fox, Samuel John Victoria West
Foy, James Joseph Toronto South
Foy, James Joseph Toronto South
Fraser, Evan Eugene Welland
Gallagher, John S. Frontenac
Galna, John Parry Sound
Gamey, Robert Roswell Manitoulin
Godfrey, Forbes Elliott York West
Graham, George Perry Brockville
Hanna, William John Lambton West
Harcourt, Richard Monck
Hendrie, John Strathearn Hamilton West
Hislop, Archibald Huron East
Hodgins, Charles Constantine Middlesex North
Hoyle, William Henry Ontario North
Jamieson, David Grey South
Jessop, Elisha Lincoln
Kennedy, Hugh W Port Arthur and Rainy River
Kerr, George Stormont
Kidd, George Nelson Carleton
Kohler, Jacob Haldimand
Labrosse, Joseph Louis Prescott
Lackner, Henry George Waterloo North
Lamarche, Charles Nipissing East
Lennox, Thomas Herbert York North
Lewis, Frederick William Dufferin
Little, Edward Alfred Cardwell
Lucas, Isaac Benson Grey Centre
MacDiarmid, Findlay George Elgin West
MacKay, Alexander Grant Grey North
Mahaffy, Arthur Arnold Muskoka
Matheson, Arthur James Lanark South
May, George Samuel Ottawa (2 Seats)
McCoig, Archibald Blake Kent West
McCowan, Alexander York East
McDougal, Donald Joseph Ottawa (2 Seats)
McElroy, Robert Herbert Carleton
McGarry, Thomas William Renfrew South
McKeown, Charles Robert Dufferin
McMillan, John Angus Glengarry
McNaught, William Kirkpatrick Toronto North
Monteith, Samuel Nelson Perth South
Montgomery, Hugh Lambton East
Morrison, Marshall Bidwell Hastings West
Munro, James S. Oxford North
Neely, George Wesley Middlesex East
Nesbitt, William Beattie Toronto North
Nixon, Alfred Westland Halton
Pattinson, George Waterloo South
Paul, William James Addington
Pearce, Josiah Williams Hastings North
Pense, Edward John Barker Kingston
Pratt, Arthur Clarence Norfolk South
Preston, Josiah Johnston Durham East
Preston, Richard Franklin Lanark North
Preston, William Alfred Port Arthur and Rainy River
Preston, Thomas Hiram Brant South
Pyne, Robert Allan Toronto East
Pyne, Robert Allan Toronto East
Racine, Damase Russell
Rathbun, Edward Walter Hastings East
Réaume, Joseph Octave Essex North
Reed, Daniel Wentworth South
Ross, Duncan Campbell Middlesex West
Ross, George William Middlesex West
Smellie, Thomas Stuart Traille Fort William and Lake of the Woods
Smith, Charles Napier Sault Ste. Marie
Smith, John Peel
Smyth, William Ross Algoma
St. John, Joseph Wesley York West
Studholme, Allan Hamilton East
Sutherland, Donald Oxford South
Thompson, Robert Adam Wentworth North
Thompson, Alfred Burke Simcoe Centre
Torrance, James Perth North
Tucker, James Wellington West
Tudhope, James Brockett Simcoe East
Whitney, James Pliny Dundas
Willoughby, William Arnson Northumberland East