All members serving in the 13th Parliament:

MPP Riding
Anderson, Charles N. Essex South
Anderson, John George Bruce South
Armstrong, Samuel Henry Muskoka
Atkinson, Thomas Robert Norfolk North
Beck, Adam London
Bennewies, John Perth South
Black, William David Addington
Bowman, Charles Martin Bruce North
Brewster, Willoughby Staples Brant South
Brower, Charles Andrew Elgin East
Cameron, Colin Stewart Grey North
Carscallen, Thomas George Lennox
Chambers, William Clarke Wellington West
Champagne, Napoléon Ottawa East
Charters, Samuel Peel
Clarke, Samuel Northumberland West
Cooke, John Robert Hastings North
Crawford, Thomas Toronto West — Seat A
Dargavel, John Robertson Leeds
Devitt, John Henry Durham West
Donovan, Albert Edward Brockville
Duff, James Stoddart Simcoe West
Dunlop, Edward Arunah Renfrew North
Ebbs, John Charles Lanark South
Eilber, Henry Huron South
Elliott, John Campbell Middlesex West
Ellis, James Albert Ottawa West
Évanturel, Gustave Prescott
Fallis, James Robinson Peel
Ferguson, George Howard Grenville
Ferguson, Alexander Simcoe South
Ferguson, Walter Renwick Kent East
Foy, James Joseph Toronto North — Seat B
Fraser, Evan Eugene Welland
Galna, John Parry Sound
Gamey, Robert Roswell Manitoulin
Godfrey, Forbes Elliott York West
Gooderham, George Horace Toronto South — Seat B
Grant, Sandy Hastings East
Grigg, Albert Algoma
Hanna, William John Lambton West
Hartt, James Irwin Simcoe East
Hearst, William Howard Sault Ste. Marie
Hendrie, John Strathearn Hamilton West
Henry, George Stewart York East
Hogarth, Donald McDonald Port Arthur
Hoyle, William Henry Ontario North
Jamieson, David Grey South
Jarvis, Charles William Fort William
Jessop, Elisha Lincoln
Johnson, John Wesley Hastings West
Kohler, Christian Haldimand
Lackner, Henry George Waterloo North
Lennox, Thomas Herbert York North
Lucas, Isaac Benson Grey Centre
Lucas, Isaac Benson Grey Centre
MacArthur, Duncan Middlesex North
MacDiarmid, Findlay George Elgin West
MacDonald, William Bruce Centre
Machin, Harold Arthur Clement Kenora
MacKay, Alexander Grant Grey North
Mageau, Zotique Sturgeon Falls
Mahaffy, Arthur Arnold Muskoka
Marshall, Thomas A. Monck
Mason, Robert Mercer Victoria East
Matheson, Arthur James Lanark South
Mathieu, James Arthur Rainy River
Mayberry, Thomas Richard Oxford South
McCormick, Robert John Lambton East
McCowan, Alexander York East
McCrea, Charles Sudbury
McElroy, Robert Herbert Carleton
McFarlan, John Middlesex East
McGarry, Thomas William Renfrew South
McKeown, Charles Robert Dufferin
McNaught, William Kirkpatrick Toronto North — Seat A
McPherson, William David Toronto West — Seat B
McQueen, James Wentworth North
Milligan, John Colborne Stormont
Mills, Charles Henry Waterloo North
Morel, Henri Nipissing
Munro, Hugh Glengarry
Musgrove, Armstrong H. Huron North
Neely, George Wesley Middlesex East
Nesbitt, Samuel Greerson Northumberland East
Nixon, Alfred Westland Halton
Norman, Robert Addison Prince Edward
Owens, Edward William James Toronto South — Seat A
Pattinson, George Waterloo South
Peck, Edward Armour Peterborough West
Pratt, Arthur Clarence Norfolk South
Preston, Josiah Johnston Durham East
Preston, Richard Franklin Lanark North
Proudfoot, William Huron Centre
Pyne, Robert Allan Toronto East — Seat A
Racine, Damase Russell
Rankin, Anthony McGuin Frontenac
Réaume, Joseph Octave Essex North
Regan, James Thomas Hammill Wentworth South
Richardson, Udney Wellington East
Ross, Arthur Edward Kingston
Rowell, Newton Wesley Oxford North
Scholfield, Henry Wellington South
Shillington, Robert Taylor Timiskaming
Sinclair, William Edmund Newton Ontario South
Studholme, Allan Hamilton East
Sulman, George William Kent West
Sutherland, Robert Middlesex East
Thompson, Alfred Burke Simcoe Centre
Thompson, James Peterborough East
Torrance, James Perth North
Vrooman, Adam Edward Victoria West
Westbrook, John Wesley Brant North
Whitesides, Thomas Richard Toronto East — Seat B
Whitney, James Pliny Dundas