All members serving in the 14th Parliament:

MPP Riding
Allan, John Hamilton West
Allen, William Torrance Simcoe West
Armstrong, Samuel Henry Muskoka
Atkinson, Thomas Robert Norfolk North
Beck, Adam London
Bennewies, John Perth South
Black, William David Addington
Bowman, Beniah Manitoulin
Bowman, Charles Martin Bruce West
Brower, Charles Andrew Elgin East
Calder, John Alexander Oxford North
Calder, Charles Ontario South
Cameron, Colin Stewart Grey North
Carew, John Victoria South
Cargill, Wellington David Bruce South
Carscallen, Thomas George Lennox
Carter, Samuel Wellington South
Chambers, William Clarke Wellington West
Clarke, Samuel Northumberland West
Cody, Henry John Toronto Northeast — Seat A
Cooke, John Robert Hastings North
Crawford, Thomas Toronto Northwest — Seat A
Dargavel, John Robertson Leeds
Davidson, Thomas Scott Brant North
Devitt, John Henry Durham West
Dewart, Herbert Hartley Toronto Southwest — Seat A
Donovan, Albert Edward Brockville
Ducharme, Séverin Essex North
Duff, James Stoddart Simcoe West
Dunlop, Edward Arunah Renfrew North
Ecclestone, George Walter Muskoka
Edgar, Joseph Parry Sound
Eilber, Henry Huron South
Elliott, John Campbell Middlesex West
Évanturel, Gustave Prescott
Fallis, James Robinson Peel
Ferguson, Walter Renwick Kent East
Ferguson, George Howard Grenville
Ferguson, Alexander Simcoe South
Ferguson, George Howard Grenville
Fowler, Reginald Amherst Lennox
Foy, James Joseph Toronto Southwest — Seat A
Fraser, William Henry Huron North
Gamey, Robert Roswell Manitoulin
Gillespie, George Alex Peterborough West
Godfrey, Forbes Elliott York West
Gooderham, George Horace Toronto Southwest — Seat B
Grant, Sandy Hastings East
Grieve, John Middlesex North
Grigg, Albert Algoma
Hall, Francis William Lanark South
Hall, Zachariah Adam Waterloo South
Ham, Joseph Henry Brant South
Hanna, William John Lambton West
Hartt, James Irwin Simcoe East
Hay, Francis Wellington Perth North
Hearst, William Howard Sault Ste. Marie
Hendrie, John Strathearn Hamilton West
Henry, George Stewart York East
Henry, George Stewart York East
Hilliard, Irwin Foster Dundas
Hogarth, Donald McDonald Port Arthur
Hook, Thomas Toronto Southeast — Seat B
Hoyle, William Henry Ontario North
Hurdman, George Charles Ottawa West
Irish, Mark Howard Toronto Northeast — Seat B
Jamieson, David Grey South
Jaques, William Haldimand
Jarvis, Charles William Fort William
Jessop, Elisha St. Catharines
Johnson, John Wesley Hastings West
Lang, Malcolm Cochrane
Lennox, Thomas Herbert York North
Lowe, William James Peel
Lucas, Isaac Benson Grey Centre
MacDiarmid, Findlay George Elgin West
MacDiarmid, Findlay George Elgin West
Machin, Harold Arthur Clement Kenora
Mageau, Zotique Sturgeon Falls
Magladery, Thomas Timiskaming
Marshall, Thomas A. Lincoln
Martyn, John Burton Lambton East
Mason, Robert Mercer Victoria North
Mathieu, James Arthur Rainy River
McCrea, Charles Sudbury
McDonald, William Bruce North
McElroy, Robert Herbert Carleton
McFarlan, John Middlesex East
McGarry, Thomas William Renfrew South
McGarry, Thomas William Renfrew South
McKeown, Charles Robert Dufferin
McPherson, William David Toronto Northwest — Seat B
McPherson, William David Toronto Northwest — Seat B
Mills, Charles Henry Waterloo North
Morel, Henri Nipissing
Munro, Hugh Glengarry
Musgrove, George Johnston Niagara Falls
Musgrove, Armstrong H. Huron North
Nesbitt, Samuel Greerson Northumberland East
Nixon, Alfred Westland Halton
Owens, Edward William James Toronto Southeast — Seat A
Parliament, Nelson Prince Edward
Parnell, Frederick Raymond St. Catharines
Pinard, Joseph Albert Ottawa East
Pratt, Arthur Clarence Norfolk South
Preston, Josiah Johnston Durham East
Preston, Richard Franklin Lanark North
Price, William Herbert Parkdale
Proudfoot, William Huron Centre
Pyne, Robert Allan Toronto Northeast — Seat A
Racine, Damase Russell
Rankin, Anthony McGuin Frontenac
Regan, James Thomas Hammill Wentworth South
Richardson, Udney Wellington East
Robb, John Morrow Algoma
Ross, Arthur Edward Kingston
Rowell, Newton Wesley Oxford North
Russell, Joseph Riverdale
Rykert, Arthur Frederick Wentworth North
Sharpe, Donald Welland
Shearer, Robert Austin Stormont
Sinclair, Victor Albert Oxford South
Studholme, Allan Hamilton East
Sulman, George William Kent West
Thompson, James Peterborough East
Thompson, Alfred Burke Simcoe Centre
Tolmie, James Craig Windsor
Torrance, James Perth North
Whitney, James Pliny Dundas
Widdifield, John Wesley Ontario North
Wigle, Lambert Peter Essex South